Stuart Franklin
auteur
Stuart Franklin is een Britse fotograaf en curator. Hij studeerde tekenen in Oxford en Whitechapel voordat hij fotografie studeerde aan het West Surrey College of Art and Design (BA). Hij behaalde daarna ook een BA en PhD in geografie aan de University of Oxford. Franklin sloot zich in 1985 aan bij Magnum Photos en werd in 1989 full member. Zijn werk heeft belangrijke wereldwijde gebeurtenissen gedocumenteerd, waaronder de burgeroorlog in Libanon, de hongersnood in Soedan en de opstand op het Plein van Tiananmen.[1,2,3,7,8,9,10,11]
Thema's
- documentaire fotografie
- landschap
- conflict
Boeken
Werk van Stuart Franklin
- Human Conditions: Noorderlicht 2009 2009 · Stichting Aurora Borealis · boek · Engels ISBN 9789076703411 Curated by Stuart Franklin and others.
Referenties
- Podcast: A Photographic Life, Episode 26. 2018 link
- biography - Stuart Franklin link
- Stuart Franklin's Traces of Trees. 2024 link
- Stuart Franklin link
- Stuart Franklin - Art & Prints for Sale link
- Stuart Franklin photographer biography link
- Stuart Franklin link
- How Stuart Franklin Finds Inspiration.... 2022 link
- Stuart Franklin link
- THE PROFESSOR Meet Stuart Franklin link
- Stuart Franklin | Photographer Profile link

