Fotografie als kunst

Goftare Nik

Shirana Shahbazi

€ 55,00
De Iraanse kunstenaar Shirana Shahbazi verkent een conceptuele benadering van fotografie en legt beelden van de werkelijkheid uit Teheran vast om het vreemde in het vertrouwde te vinden.
De Iraanse kunstenaar Shirana Shahbazi hanteert in "Goftare Nik." een conceptuele benadering van fotografie. Het werk toont beelden van de werkelijkheid en onderzoekt hoe deze worden geïnterpreteerd, met een specifieke focus op foto's uit en rond Teheran. Shahbazi wil het "vreemde" in vertrouwde beelden zichtbaar maken. Deze uitgave is verschenen in zowel het Engels als het Duits.

Publicatiegegevens

Auteur Shirana Shahbazi
Uitgever Codax
Plaats van uitgave Zürich
Jaar 2001
Druk First edition
Bindwijze hardcover
ISBN 9783952122754
Pagina's 88 pp.
Taal Engels, Duits
Niet op voorraad bij Amstelbooks maar beschikbaar op AbeBooks

Affiliatelink: als deelnemer aan het AbeBooks-affiliateprogramma en het eBay Partner Network ontvangt Amstelbooks een commissie als u via deze link iets koopt, zonder extra kosten voor u.